Wyjazd integracyjny do Pokrzywnej 2 czerwca

Drogie studentki, drodzy studenci, oto najważniejsze informacje o naszym wyjeździe do Pokrzywnej:

1. Wyjeżdżamy w czwartek, 2 czerwca, z tymczasowego dworca PKS w Opolu przy ul. Dubois. Autobus odjeżdża ze stanowiska nr 1 o godzinie 7.25. Spotkajmy się na miejscu kwadrans przed odjazdem – będziemy mieli czas na policzenie się 😉

2. W drogę powrotną z Pokrzywnej do Opola wyruszymy o 18.25.

3. Prosimy o zabranie gotówki na bilet autobusowy – każdy płaci za swój bilet u kierowcy PKS. Bilet do Pokrzywnej kosztuje 24 zł, czyli w obie strony potrzebne jest 48 zł. Zależnie od potrzeb prosimy o zabranie dodatkowych środków np. na posiłek.

4. Prosimy ubrać się odpowiednio na wyjście w góry (kurtki przeciwdeszczowe i wygodne buty).

5. Prosimy zabrać także prowiant na drogę oraz wodę, posiłek będzie można także zakupić w schronisku “Pod Kopą”, w którym zatrzymamy się na odpoczynek.

6. Prosimy o zabranie kilku kartek papieru/zeszyt i czegoś do pisania.

Do zobaczenia w czwartek!