Uwaga! Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus +

utworzone przez | mar 5, 2023 | aktualności

Biuro Nauki i Obsługi Projektów zajmujące się realizacją Programu Erasmus+ uprzejmie informuje o ogłoszeniu nowej rekrutacji na wyjazdy studentów na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2023/2024.

Termin rekrutacji i jej przebieg:

Studenci mogą składać swoje wnioski wyjazdowe w terminie: od 27.02.2023 do 10.03.2023. Wnioski proszę dostarczyć do koordynatorki Erasmus+ w Katedrze Socjologii, dr Anny Kopczak-Wirgi lub przesyłać na adres: kopczak@uni.opole.pl

W dniu 7 marca (wtorek) o godz. 9:00 w za pośrednictwem platformy Teams (spotkanie pod linkiem) odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna dla osób aplikujących o wyjazd. Będzie polegała na krótkiej konwersacji w języku angielskim. Pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej umożliwi podjęcie dalszych kroków w aplikowaniu o wyjazd.

Na stronie internetowej www.erasmusplus.uni.opole.pl zamieszczono dokładną instrukcję rekrutacji dla studentów w języku polskim oraz angielskim. Na stronie znajduje się również lista uczelni partnerskich poszczególnych jednostek.