Inauguracja roku akademickiego i godziny rektorskie

4 października o godzinie 11.00  w auli Wydziału Teologicznego UO przy ul. Drzymały 1a rozpocznie się uroczystość inauguracyjna nowego roku akademickiego 2019/2020.

Podczas inauguracji JM Rektor prof. Marek Masnyk podsumuje działalność Uniwersytetu Opolskiego w roku akademickim  2018/2019. Nastąpi także wręczenie odznaczeń państwowych oraz medali KEN a także immatrykulacja studentów rozpoczynających studia na UO. Wykład inauguracyjny zatytułowany „Padwa i jej rola w odkrywaniu idei uniwersytetu” wygłosi prof. dr hab. Mirosław Lenart.

Z okazji inauguracji Pani Prorektor dr hab. Izabella Pisarek, prof. UO ogłasza godziny rektorskie 4 października między godziną 10.00 a 14.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, szczególnie pierwszego roku, do udziału w uroczystości.