Serdecznie zapraszamy na dyskusję „Ile człowieka w dziecku. Fotografowanie dzieci jako działalność społeczna, artystyczna i badawcza”, która odbędzie się w środę, 29 maja 2019, o godz. 18.00 w siedzibie Muzeum Śląska Opolskiego, przy ul. Wojciecha 13.

W spotkaniu udział wezmą Nasze zaproszenie do dyskusji przyjęli: Sławoj Dubiel, fotograf, Joanna Filipczyk, kierowniczka Działu Sztuki Muzeum Śląska Opolskiego oraz Urszula Sawicka, kulturoznawczyni.

Spotkanie poprowadzi dr Magdalena Piejko-Płonka. Dyskusja ta jest wydarzeniem towarzyszącym wystawie „Zofia Rydet. Dokumentacje. Architektura 1963-1974” prezentowanej w Muzeum Śląska Opolskiego.

Zapraszamy do śledzenia na Facebooku profilu „LUDZIE Projekt socjologii zaangażowanej”, gdzie będziemy publikować dodatkowe informacje dotyczące spotkania.