Konsultacje pracowników Katedry Nauk Socjologicznych i Pracy Socjalnej,
Instytut Nauk Pedagogicznych

semestr letni 2019/2020 – sesja poprawkowa wrzesień 2020


prof. UO dr hab. Teresa Sołdra-Gwiżdż
konsultacje (pokój 342 CC): 09.09.20, godz. 11.00 – 13.00; 10.09.20, godz. 10.00 – 12.00
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485),
tsoldra@uni.opole.pl

dr Kamilla Biskupska
konsultacje (pokój 336 CC): 09.09.20, godz. 11.00 – 13.00; 23.09, godz. 13.00 – 14.00; niestacjonarnie: 25.09.20, godz. 11.00 – 12.00; 28.09.20, godz. 10.00 – 11.00
tel. 77 452 74 83 (z sieci UO: 7483)
kamilla.biskupska@uni.opole.pl

dr Tadeusz Detyna
konsultacje (pokój 340 CC): 09.09.20, godz. 12.00 – 14.00; 11.09.20, godz. 12.00 – 13.00 (sala 104); 18.09.20, godz. 10.30 – 11.30
tel. 77 452 74 84 (z sieci UO: 7484)
detyna@uni.opole.pl

dr Anna Kopczak-Wirga
konsultacje (pokój 336 CC):
tel. 77 452 74 83 (z sieci UO: 7483)
anna.kopczak@uni.opole.pl

dr Marek Korzeniowski
konsultacje (pokój 340 CC):
tel. 77 452 74 84 (z sieci UO: 7484)
marek.korzeniowski@uni.opole.pl

dr Elżbieta Nieroba
konsultacje (pokój 341 CC): 09.09.20, godz. 12.00 – 14.00; niestacjonarnie 14.09, godz. 9.00 – 11.00
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485)22.09, godz. 11.00 – 12.00
elzbieta.nieroba@uni.opole.pl

dr Magdalena Piejko-Płonka
konsultacje (pokój 341 CC): 09.09.20, godz. 12.00 – 14.00, 22.09, godz. 11.00 – 12.00, niestacjonarnie: 10.09, godz. 10.00 – 11.00 (Teams), 22.09, godz. 10.00 – 12.00 (Teams)
tel. 77 452 74 85 (z sieci UO: 7485)
magdalena.piejko@uni.opole.pl

dr Iwona Sobieraj
konsultacje (pokój 337 CC): 09.09.20, godz. 12.00 – 14.00; 16.09.20, godz. 13.00 – 14.00; 23.09.20, 13.00 – 14.00, niestacjonarnie: 18.09.20, godz. 8.00 – 9.00 (Teams); 25.09.20, godz. 8.00 – 9.00 (Teams)
tel. 77 452 74 82 (z sieci UO: 7482)
iwona.sobieraj@uni.opole.pl