Konsultacje pracowników Katedry Nauk Socjologicznych i Pracy Socjalnej,
Instytut Nauk Pedagogicznych

semestr zimowy 2020/2021


prof. dr hab. Anna Barska
konsultacje (platforma Ms Teams – kod 1nbcgds)
wtorek 9:30 -10:15
abarska@uni.opole.pl

prof. UO dr hab. Teresa Sołdra-Gwiżdż
konsultacje (platforma Ms Teams – kod i72zyt6 i):
wtorek 8:30 – 9:30
czwartek 13:30 -14:30
tsoldra@uni.opole.pl

dr Kamilla Biskupska
konsultacje (platforma Ms Teams – kod thpw6xf)
poniedziałek 8:45 – 9:30
wtorek 10:30-11:15
kamilla.biskupska@uni.opole.pl

dr Tadeusz Detyna
konsultacje (platforma Ms Teams – kod yaq8ox5):
poniedziałek 13:15 -14:00
detyna@uni.opole.pl

dr Anna Kopczak-Wirga
konsultacje (platforma Ms Teams):
poniedziałek 9:30 – 10:15 (LINK)
środa 17:30 – 18:15 (LINK)
anna.kopczak@uni.opole.pl

dr Marek Korzeniowski
konsultacje (platforma Ms Teams)
marek.korzeniowski@uni.opole.pl

dr Elżbieta Nieroba
konsultacje (platforma MS Teams – kod wuzc7pz):
poniedziałek 11:45-12:30
środa 8:00 – 8:45
elzbieta.nieroba@uni.opole.pl

dr Magdalena Piejko-Płonka
konsultacje (platforma Ms Teams – kod d34pn0e):
poniedziałek 15:30-16:30
wtorek 14:00 -14:45
magdalena.piejko@uni.opole.pl

dr Iwona Sobieraj
konsultacje (platforma MS Teams – kod rk0auii):
poniedziałek 11:00 – 12:00
środa 8:30 – 9:30
iwona.sobieraj@uni.opole.pl

mgr Marcin Deutchmann
konsultacje (platforma MS Teams – kod rngmodf):
poniedziałek 15:30 – 16:45
środa 8:00 – 8:45
m.deutschmann@uni.opole.pl

mgr Clara Kleininger
konsultacje (platforma MSTeams – kod cgip97t):
wtorek 11:30 – 12:30
czwartek 10:30- 11:30
clara.kleininger@uni.opole.pl