Konsultacje pracowników Katedry Nauk Socjologicznych i Pracy Socjalnej,
Instytut Nauk Pedagogicznych

rok akademicki 2021/2022,

semestr zimowy


prof. zw. dr hab. Anna Barska
konsultacje (pok. 340 Collegium Civitas):
czwartek, godz. 11.15 – 12.00
abarska@uni.opole.pl

prof. UO dr hab. Teresa Sołdra-Gwiżdż
konsultacje (pok. 342 Collegium Civitas):
środa, godz. 13.45 -14.30
czwartek, godz. 8.45 – 9.30
tsoldra@uni.opole.pl

dr Kamilla Biskupska
konsultacje (pok. 340  Collegium Civitas):
poniedziałek, godz. 10.45 – 11.30
czwartek, godz. 12.30 – 13.15
kamilla.biskupska@uni.opole.pl

dr Anna Kopczak-Wirga
konsultacje (pok. 340 Collegium Civitas):
wtorek, godz. 11.15 – 12.00
czwartek, godz. 13.00 – 13.45
anna.kopczak@uni.opole.pl

dr Karolina Kupis
konsultacje (pok. 342 Collegium Civitas):
wtorek, godz. 10.45 – 11.30
karolina.kupis@uni.opole.pl

dr Marek Korzeniowski
konsultacje  – urlop zdrowotny
marek.korzeniowski@uni.opole.pl

dr Elżbieta Nieroba
konsultacje (pok. 341 Collegium Civitas):
poniedziałek, godz. 9.00 – 9.45
wtorek, godz. 9.00 – 9.45
elzbieta.nieroba@uni.opole.pl

dr Magdalena Piejko-Płonka
konsultacje (pok. 341 Collegium Civitas):
magdalena.piejko@uni.opole.pl

dr Iwona Sobieraj
konsultacje:
wtorek, godz. 13.15 – 14.00 (pok. 130 Dziekanat, ul. Oleska)
czwartek, godz. 12.00 – 12.45 (pok. 337 Collegium Civitas)
iwona.sobieraj@uni.opole.pl

dr Mariusz Zwarycz
konsultacje (pok. 336 Collegium Civitas):
wtorek, godz. 13.00 – 13.45
środa, godz. 13.45 – 14.30
mariusz.zwarycz@uni.opole.pl

mgr Agnieszka Bąkowska
konsultacje:
wtorek, godz. 16.30 – 17.30 (pok. 316 INP)
czwartek, godz. 11.30 – 12.30 (pok. 336 Collegium Civitas)
abakowska@uni.opole.pl

mgr Marcin Deutschmann
konsultacje (pok. 342 Collegium Civitas):
poniedziałek, godz. 14.45 – 15.30
wtorek, godz. 14.45 – 15.30
m.deutschmann@uni.opole.pl

mgr Sławomir Kania
konsultacje (pok. 336 Collegium Civitas):
poniedziałek, godz. 11.15 – 12.00
środa, godz. 13.15 – 14.00
slawomir.kania@uni.opole.pl

mgr Clara Kleininger
konsultacje (pok. 341 Collegium Civitas):
poniedziałek, godz. 15.30 – 16.15
wtorek, godz. 9.00 – 9.45
clara.kleininger@uni.opole.pl