Dodatkowa rekrutacja studentów na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w semestrze letnim!

utworzone przez | paź 3, 2022 | aktualności

Biuro Nauki i Obsługi Projektów zajmujące się realizacją Programu Erasmus+ uprzejmie informuje o ogłoszeniu dodatkowej rekrutacji na wyjazdy studentów na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ w semestrze letnim roku ak. 2022/2023.

Termin rekrutacji i jej przebieg:

Studenci swoje wnioski wyjazdowe mogła składać (u koordynatora w Państwa jednostce, tj dr Anny Kopczak-Wirgi) w terminie: od 03.10.2022 do 12.10.2022.

Studenci, aby wziąć udział w rekrutacji, będą musieli wypełnić i dostarczyć koordynatorowi odpowiedni wniosek wyjazdowy (w formie papierowej lub elektronicznej),
Na stronie internetowej www.erasmusplus.uni.opole.pl zamieszczono dokładną instrukcję rekrutacji dla studentów w języku polskim oraz angielskim. Informacja zostanie również zamieszczona w aktualnościach na stronie usosweb.uni.opole.pl. Na stronie biura Erasmus znajduje się również lista uczelni partnerskich poszczególnych jednostek.